Критерії оцінювання

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Аварія на Чорнобильській АЕС викликала катастрофічне забруднення навколишнього середовища.

Сьогодні, до 38-ї річниці від дня аварії на ЧАЕС учні переглянули презентації, відео про ліквідацію аварії на ЧАЕС. Познайомилися з літературою, яка присвячена події та пам’яті тих, хто загинув рятуючи світ від Чорнобильської катастрофи.
Здобувачі освіти дізналися чимало нової інформації про перші години після вибуху, про самовіддану роботу ліквідаторів аварії, про будівництво саркофагу, а також наслідки тієї страшної аварії, які досі відчувають на собі і природа, і люди.
Пам’ятаємо про Чорнобильську катастрофу, про тих, хто виявив жертовність та мужність, виконуючи свій професійний і громадянський обов’язок – персонал ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків цієї аварії.
Дякуємо Збройним Силам України за захист української землі від окупанта!







Немає коментарів:

Дописати коментар

#StandWithUkraine

  #1000_днів_незламності_стійкості_та_мужності 19 листопада - 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Укр...